بهترین فیلم «رابرت داونی جونیور» از نگاه خودش

بهترین فیلم رابرت داونی جونیور از نگاه خودش

رابرت داونی جونیور در اکران فیلم «اوپنهایمر» در لندن، «اوپنهایمر» را بهترین فیلم کارنامه خود توصیف کرد. داونی جونیور نقش  لوئیس اشتراوس، آنتاگونیست در فیلم را بازی می‌کند. در گفتگویی با نیویورک تایمز، رابرت داونی جونیور درباره تجربیات بازیگری خود پس از «مرد آهنین» صحبت کرد که این تجربه‌ها با نقش دولیتل شروع شد. فیلمی که شکست تجاری سختی در سال 2020 خورد.

 

او گفت:«من قراردادم با مارول را به پایان رساندم و سپس با عجله درگیر پروژه‌ای شدم که نوید یک چندگانه بالقوه بزرگ، سرگرم کننده (دولیتل) را می‌داد. من ملاحظاتی داشتم. من و تیمم کمی بیش از حد از این معامله هیجان زده به نظر می رسیدیم و به اندازه کافی در مورد شایستگی اجرای پروژه هیجان زده نبودیم. اما در آن مرحله شکست به من آسیب نمی‌رساند. استاد بازی در فیلم‌های از همه ژانرها شده بودم.»

 

او خوشحال است که پس از کارنامه‌ای که در مارول از خود به جا گذاشته، توانست در «اوپنهایمر« حاضر شود:« سپس کریس نولان پیر تماس گرفت  و من رفتم تا این کارگردان منضبط و جسور را ببینم، رویکرد رهبانی که نولان به این قالب هنری دارد، به این می‌ماند که شما به آن سوی ماه می‌روید.»  

 

 

فیلم اوپنهایمر  از 21 ژوئیه در آمریکا اکران گسترده می‌شود.

 

 

بازنشر از دنیای تصویر