آقای حداد عادل در واکنش به ادعای آقای احمدی‌نژاد که دیروز گفته بود:«حدادعادل کسی‌ است که دست‌بوس فرح بوده و حالا سوپرحزب‌اللهی شده» عنوان کرد: «دروغی محض، چندش‌آور و سناریوی رسوایی است که فقط دشمنان از آن سود می‌برند. هیچ رابطه‌ای با دفتر فرح نداشته‌ام‌ و هیچگاه او را ندیدم.پیش از انقلاب به زندان افتاده و از دانشگاه اخراج شدم. کمترین مطالبه از آقای احمدی‌نژاد این است که بر ادعای خود سند ارایه دهد».

آقای حدادعادل درباره صحبت‌هایش مبنی بر رد صلاحیت آقای احمدی‌نژاد هم که خبرساز شده بود، اظهار کرده: «آنچه که گفتم، بر حسب برداشت و تحلیل خود و با توجه به رد صلاحیت آقای احمدی‌نژاد در سال ۹۶ و همچنین توصیه سخنگوی شورای نگهبان که «کسانی که نوبت قبل رد شده‌اند ثبت‌نام نکنند» نظر خود را اعلام کردم. حرف من یک پیش‌بینی مسبوق به دلایل متعدد بوده و تصمیم‌گیری درباره ایشان بر عهده شورای نگهبان است».

این عضو مجمع تشخیص مصلحت تاکید کرده: «حق شکایت از آقای احمدی‌نژاد را به سبب نشر اکاذیب و افترایی که به من زده برای خود محفوظ می‌دانم و اطمینان دارم با رسیدگی به ادعای ایشان، حقیقت بر همگان روشن خواهد شد».اینستاگرام خبرگزاری فارس

‌ آقای حداد عادل در واکنش به ادعای آقای احمدی‌نژا