اضافه شدن نام مدافع محبوب هواداران پرسپولیس به لیست فینال آسیا
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با تلاش‌های باشگاه پرسپولیس در نهایت محمد انصاری هم که پس از رفع دوران آسیب دیدگی به تازگی در تمرینات گروهی سرخ پوشان شرکت می‌کند، در این سفر همراه کاروان این تیم خواهد بود تا در صورت صلاحدید کادرفنی در این بازی مهم حضور داشته باشد.
ارزانترین بلیط هواپیما از بین ۱۰۰ ها آژانس مسافرتی
ارزانترین بلیط هواپیما از بین ۱۰۰ ها آژانس مسافرتی


البته نفراتی مانند مهدی مهدیخانی، محمد شریفی و همچنین برخی نفراتی که به تازگی از تیم‌های پایه به تمرینات پرسپولیس اضافه شده اند با وجود اینکه در فهرست آسیایی این تیم نیستند طبق هماهنگی‌های همراه تیم به دوحه می‌روند.


با توجه به اینکه پرسپولیس بلافاصله پس از برگزاری دیدار فینال مقابل نماینده شرق آسیا باید دو مسابقه حساس لیگ برتر را با سپاهان و استقلال برگزار کند، یحیی گل محمدی برای حفظ هماهنگی تیمش به باشگاه اعلام کرده این نفرات هم باید همراه تیم در قطر باشند. البته برای این نفرات کارت بازی صادر نخواهد شد و آن‌ها نمی‌توانند در مسابقه فینال به زمین بروند.


البته در این میان عیسی آل کثیر که نقش ویژه‌ای در صعود پرسپولیس به دیدار نهایی لیگ قهرمانان داشت به دلیل محرومیت از کلیه فعالیت‌های فوتبالی و اینکه حق حضور در تمرینات را هم ندارد، در سفر به قطر غایب خواهد بود.برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

خبرگزاری دانشجو

#محمد_انصاری #باشگاه_پرسپولیس #عیسی_آل_کثیر