میکروفن ماونو PD400x برای پادکست مناسب است؟

میکروفن ماونو PD400x برای پادکست مناسب است

سلام دوستان،

 

من میخوام همین روزها شروع به ضبط پادکست کنم و دنبال یک میکروفن باکیفیت و به صرف می‌گردم. خیلی از دوستان میکروفن‌های گرون‌قیمت مانند رود nt1 را پیشنهاد کردند و بعضی هم میکروفن شور.

 

ولی من دنبال یک میکروفن ارزون‌تر و باکیفیت می‌گردم. تا این‌که توی سایت‌های خارجی دیدم خیلی از میکروفن ماونو PD200x تعریف می‌کنند. قیمتشم هم همین الان در سایت دیجی‌کالا ۸میلیون و صد هزار تومان هست. کسی سابقه استفاده از این میکروفن رو داره. 

 

ممنون میشم که تجربتون رو به اشتراک بگذارید.

پاسخ شما به تاپیک

shirin

17:01:24 1403/03/10

گزارش

بد نیست که بدونید این میکروفن داینامیک هست و هم از طریق پورت USB مستقیما به کامپیوتر متصل میشه و هم میشه از طریق xlr به کارت صدا وصلش کرد. یک میکروفن دیگه ارزان تر هم شرکت ماونو دارد که یک مدل از این پایینتر هست که بیشتر فکر کنم به درد کسایی بخوره که گیم بازی می کنند. مانو PD200x که اون هم کیفیت خوبی داره.

بپسند

0 پسند

matinrad

19:29:37 1403/03/05

گزارش

من ویدئوهای نقد و بررسی زیادی از این میکروفن دیدم و همه از این میکروفن به نسبت قیمتش تعریف می کنند. حتی بعضی ها اون رو با میکروفن شور MV7B مقایسه می‌کنند و نتیجه می‌گیرند که با در نظر گرفتن قیمت میکروفن MAONO PD400x میکروفن بهتری است. 

 

البته یک مدل دیگر از ماونو هم که قیمتش تقریبا نصف این مدل هست هم وجود دارد. ماونو PD200X. هم قشنگه و هم کیفیت خوبی داره. 

 

اینجا نمیشه عکس گذاشت متاسفانه.

 

امیدوارم نظرم بهتون کمک کرده باشد.

بپسند

0 پسند