سیستم های بارگیری / تخلیه پیشروپک

سیستم های بارگیری / تخلیه دستگاه های کارآمدی هستند که سرعت و سهولت انتقال محصولات از انبار به ماشین حمل و بالعکس را افزایش می دهند. به کارگیری این قبیل دستگاه ها در خطوط تولید و انتقال، منجر به کاهش هزینه های نیروی انسانی و تلفات محصولات، تسریع و سهولت در جابه جایی، بارگیری و تخلیه خواهد شد. نوارنقاله های بارگیری / تخلیه ساخت پیشروپک به صورت استاندارد محصولات را به طول دو متر به داخل وسیله نقلیه منتقل می نماید و در صورت نیاز به حمل محصولات تا انتهای ماشین می توان نوارنقاله های آکاردئونی را به دستگاه اضافه نمود. این نوار نقاله ها مجهز به سیستم تنظیم دور موتور و سرعت نقاله، متناسب با حجم بارگیری / تخلیه می باشند.سیستم های بارگیریتخلیه پیشروپک در دو مدل LUC24Z و LUC30 در دو نوع تسمه و ورق یا تسمه و رولیک، متناسب با نیاز شما طراحی و تولید می شوند

قیمت سیستم های بارگیری و تخلیه

از دستگاه های بارگیری و تخلیه برای بارگیری و تخلیه ماشین های حمل بار استفاده می شود. بارگیری و تخلیه ماشین های نقلیه یکی از پر دغدغه ترین بخش های انبارداری محسوب می شود چرا که جابه جایی بار توسط نیروی انسانی کاری طاقت فرسا است که نه تنها درصد آسیب های انسانی را افزایش می دهد بلکه موجب رشد درصد آسیب به کالا حین جابه جایی نیز می شود. قیمت دستگاه های بارگیری و تخلیه بستگی به جنس بدنه، کیفیت قطعات استفاده شده و طراحی مهندسی آن دارد.

جنس بدنه دستگاه بارگیری و تخلیه

بدنه این نوع از دستگاه ها عموما از آهن است. از آنجایی که بسته های کارتن معمولا زیر باران جابه جا نمی شوند دغدغه چندانی از بابت جنس بدنه وجود ندارد. اما کیفیت روکش آهن و رنگ آن ممکن است باعث ایجاد کمی اختلاف قیمت بین دستگاه های مشابه شود.

کیفیت قطعات

دستگاه های بارگیری و تخلیه پر استفاده هستند و به علت جابه جایی مکرر در معرض آسیب های بیشتری نسبت به نوارنقاله های ثابت هستند. بالا بودن کیفیت قطعات استفاده شده اگرچه منجر به بالارفتن قیمت می شود اما شما را از رسیدگی های مکرر که باعث افت بازدهی می شود دور نگه می دارد.

طراحی دستگاه

دستگاهی که با بینش مهندسی طراحی و ساخته شده است از استانداردهایی استفاده می کند که کارایی آن را نسبت به دستگاه های مشابه متمایز می کند. زیبایی، استحکام و کارآیی همگی تاثیرپذیر از استانداردهای رعایت شده در طراحی هستند. قیمت دستگاه بارگیری و تخلیه متاثر از زمانی است که برای طراحی آن گذاشته شده است.

قیمت رولیک های سفارشی

استفاده عمده رولیک ها در دستگاه های نوارنقاله است. نام های دیگر رولیک، رولر یا غلتک نیز هستند. قیمت رولیک های آماده بر اساس شرکت طراحی و سازنده متغیر است. دسترسی به این قیمت ها با تماس با شرکت های تولید کننده آنها به راحتی امکانپذیر است. اما اگر نیاز دارید رولیک با مشخصات خاصی طراحی شود قیمت آن طبیعتا افزایش می یابدجنس رولیک، گارانتی قطعه و نحوه انتقال قدرت آن از عوامل تاثیرگزار در قیمت رولیک هستند.

جنس رولیک

جنس رولیک بر اساس نیاز انتخاب می شودگرانترین نوع رولیک ساخته شده از استیل است. البته در اکثر مواقع با گرفتن مشاوره می توانید رولیک جایگزین استیل با قیمت مناسب تر را انتخاب کنید.

گارانتی

یکی از نکات مهم هنگام خرید رولیک توجه به گارانتی موجود و در دسترس بودن قطعات در صورت نیاز به تعویض است. شرکت هایی که تولیدکننده رولیک های استاندارد هستند از ارائه گارانتی واهمه ای ندارند. این گارانتی به طور کلی نشان دهنده کیفیت رولیک خریداری شده است.

نحوه انتقال قدرت

رولیک با قرارگرفتن در یک سیستم به جابه جایی و انتقال اجسام کمک می کند. در یک دستگاه نوارنقاله تعدادی رولیک در کنار هم قرار گرفته و با حرکت جسم بر روی آنها جسم به مکان دیگری انتقال می یابد. نحوه ارتباط رولیک ها با یکدیگر و نوع انتقال قدرت استفاده شده بر روی قیمت رولیک تاثیر می گذاردپرکاربردترین سیستم های انتقال قدرت رولیک در حال حاضر سیستم های اورینگی و چرخ زنجیری هستند.

خرید دستگاه بارگیری و تخلیه

دستگاه های بارگیری و تخلیه از جمله پر کاربردترین دستگاه های بخش انبارداری هستند. خرید دستگاه بارگیری و تخلیه به امری ضروری جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به امر بارگیری و تخلیه تبدیل شده است. در حال حاضر پیشروپک تولیدکننده دو نوع دستگاه بارگیری و تخلیه است که با مراجعه به بخش محصولات سایت می توانید با ویژگی های آنها آشنا شوید.

هنگام خرید دستگاه بارگیری و تخلیه به جنس بدنه و تسمه، کیفیت قطعات استفاده شده، گارانتی و استاندارد بودن طراحی دستگاه توجه کنید.

پیشنهاد پیشروپک (تخلیه و بارگیری مطمئن و ایمن) 

نوارنقاله تخلیه و بارگیری ساخت شرکت پیشروپک ، وسیله ای ضروری در انبارش سریع و جابجایی ایمن کالا (از قبیل کارتن ، کیسه ،جعبه و …) می‌باشد که با قابلیت حمل آسان و امکان تنظیم ارتفاع مناسب طراحی و ساخته شده است.علاوه بر افزایش سرعت بارگیری و تخلیه و ایمنی بیشتر محصولات هنگام جابجایی، عدم نیاز به نیروی متخصص و نیز کاهش صدمات فیزیکی به نیروی انسانی از مزایای بارز این دستگاه می باشد.این نوار نقاله (کانوایر) ، مجهز به سیستم تنظیم دور موتور و سرعت نقاله ، متناسب با حجم بارگیری و یا تخلیه می باشد.