جامع ترین لیست بک لینک رایگان

یکی از کارهای مهم در داشتن رنک بهتر در نتایج گوگل و بهبود سئوی سایت مان، ساخت بک لینک در وبسایت های معتبر می باشد. داشتن بک لینک های معتبر با آتوریتی بالا، به شدت در افزایش دامین آتوریتی دامنه شما و نیز به تجربه ثابت شده در گرفتن جایگاه و رتبه بهتر، در صفحه سرچ گوگل موثر است.
اگر آشنایی با نحوه ساخت بک لینک ندارید، پیشنهاد می کنم این مقاله را تا آخر بخوانید.

در این نوشته علاوه بر لیست بک لینک رایگان که احتمالاً در سایت های دیگر نیز موجود هستند، جامع ترین لیست بک لینک های رایگان را که پس از سال ها لینک سازی برای پروژه های مختلف جمع آوری کرده ایم را قرار داده ایم.

اما این لیست چه مزیتی نسبت به سایر لیست های موجود در سطح اینترنت دارد؟ قطعاً اگر لیست های موجود در چند سایت را مقایسه کنید، مشاهده خواهید کرد که اکثر قریب به اتفاق این لیست ها حالت کپی داشته و بسیار مشابه هم هستند. اما به جرات می توانیم بگوییم که:

  • لیستی که از آرتا رسانه تحویل می گیرید، کامل ترین و جامع ترین لیست از بک لینک های رایگان می باشد.
  • برای هر بک لینک، سعی شده است یک نمونه بک لینک ساخته شده، قرار داده شود ( نه فقط نام یا دامین سایت ) تا با مهندسی معکوس، موفق به ساخت بک لینک برای خود و پروژه هایتان شوید.
  • در مقابل هر لینک، راهنمای ساخت بک لینک نیز ذکر شده است. چرا که کلیه بک لینک ها توسط خودمان بارها ساخته شده و بر اساس قلق هر سایت، راهنمای آن در مقابل هر لینک درج شده است.
  • بک لینک ها به صورت ترکیبی از بک لینک های فالو، نوفالو، پروفایلی، فروم، کامنتی مناسب برای گره 2، وبلاگ و پست مهمان، سایت سازهای رایگان و غیره می باشد.
  • دامین آتوریتی بک لینک ها در این لیست قید نشده، چون معتقد هستیم که آتوریتی دامنه ها در حال تغییر می باشد و ممکن است زمانی که آتوریتی را چک می کنید با آنچه در این لیست قید شده است، متفاوت باشد.
  • با توجه به کمرنگ شدن اعتبار بک لینک های کامنتی و توصیه به استفاده از آنها فقط برای بک لینک های گره 2 یا بالاتر، بک لینک های کامنتی در شیت جداگانه قید شده است.
  • حتی در برخی سایت ها که صفحه ثبت نام، قلق خاصی دارد، آدرس صفحه ثبت نام نیز قید شده و شما کمترین وقت را برای ساخت این بک لینک ها صرف خواهید کرد.

لیست بک لینک رایگان مناسب چه کسانی است؟

اگر دانشجوی دوره سئو هستید یا خودتان کارشناس سئو هستید و در حال لینک سازی برای پروژه های سئو هستید، این لیست کاملاً مناسب شما می باشد.

اگر برای خرید بک لینک از شرکت های دیگر اقدام کنید، قطعاً در همین سایت ها برای پروژه شما لینک سازی می شود. شما می توانید با خرید این لیست، یکبار هزینه ای به مراتب پایین تر از هزینه لینک سازی را پرداخت کنید و برای چندین پروژه لینک سازی کنید و بودجه خود را پس انداز یا صرف موارد دیگر کنید.