تامین تجهیزات فنی آنیل

تامین تجهیزات فنی آنیل

تامین تجهیزات فنی آنیل

تامین تجهیزات فنی آنیل تامین کننده قطعات و تجهیزات صنعتی از قبیل برقی, پنوماتیک،هیدرولیک و ابزاردقیق با برندهای معتبر مختلف میباشد.خریداز تامین تجهیزات فنی انیل

 

.

تامین تجهیزات فنی آنیل

شرکت تامین تجهیزات فنی آنیل نمایندگی بزرگ در ایران است که به‌طور رسمی تحت نظارت این برندهای مختلف از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرد. آنیل قطعات صنعتی درزمینه‌ی الکترونیک، برق و.. را به فروش رسانده و خدمات پس از فروش را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این نمایندگی معتبر با بزرگ‌ترین شرکت‌ها و مراکز صنعتی و تولیدی در ایران همچون شرکت نفت سپاهان، سایپا، ایران‌خودرو، آذین خودرو، تک ماکارون، زمزم، شرکت تهویه سپهر، الکتروژن و کاشی الوند افتخار همکاری داشته است.

 

شرکت  تامین تجهیزات فنی آنیل درسال 1377 تاسیس گردیده و فعالیت این شرکت بطور تخصصی در رابطه با فروش و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه قطعات نیوماتیک , هیدرولیک , برق وابزار دقیق میباشد.

تاریخچه تامین تجهیزات فنی آنیل

تاریخچه تامین تجهیزات فنی آنیل در سال 1377 تاسیس گردیده و فعالیت این شرکت بطور تخصصی در رابطه با فروش و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه قطعات پنوماتیک ، هیدرولیک، برق و ابزار دقیق می باشد .

تجربه گسترده و مشارکت مدوام با شرکت های بزرگ صنعتی و کادر متخصص شرکت این امکان را فراهم ساخته تا قابلیت ارائه خدمامت فنی و مهندسی در زمینه های مختلف را دارا باشد.    

در زمینه تامین تجهیزات فنی لازم به  ذکر  است شرکت  تامین تجهیزات فنی آنیل  با وجود تحریم های  حال حاضر تامین کننده مستقیم از کمپانی های بزرگ (اروپایی ، آمریکایی و آسیایی ) می باشد.

 

اهداف شرکت  تامین تجهیزات فنی آنیل9  

 شرکت  تامین تجهیزات فنی آنیل9  خط مشی خود را بر اساس محور های زیر استوار ساخته و خود را متعهد به اجرای اثر بخش بودن آن می داند .

تلاش برای افزایش رضایتمندی مشتری ارتقاء کیفیت و خدمات و بهبود مستمر مدیریت یکپارچه از طریق شناسایی اجزاء کنترل فرآیندها و تعیین اهداف سازمان.

اجرای پروژه ها در چارچوب برنامه زمان بندی، سطح کیفی مورد انتظار 

طراحی و نوسازی خطوط تولید و اتوماسیون صنعتی 

 

منبع: https://aniel9.com/

 

---------------------------------------------------------

 

محصولات اشنایدر الکتریک

محصولات اشنایدر الکتریک | خرید محصولات اشنایدر

 

اگر قصد خرید محصولات اشنایدر الکتریک را دارید، می‌توانید از همین صفحه کلیه محصولات اشنایدر را با مناسب‌ترین قیمت از نمایندگی اشنایدر الکتریک خریداری نمایید

 

 

تامین تجهیزات فنی آنیل تنها نمایندگی انحصاری اشنایدر الکتریک در لاله زار تهران می باشد نمایندگی تجهیزات فنی آنیل سعی دارد تا بهترین محصولات را با کمترین قیمت وارد بازار ایران کند شرکت تامین تجهیزات فنی انیل  شریک دیجیتالی شما برای پایداری و کارایی است.

شرکت تامین تجهیزات فنی آنیل تحول دیجیتال را با ادغام فناوری‌های فرآیند و انرژی پیشرو در جهان، محصولات، کنترل‌ها، نرم‌افزارها و خدمات متصل به ابر، در کل چرخه عمر انجام می‌دهیم و مدیریت یکپارچه شرکت را برای خانه‌ها، ساختمان‌ها، مراکز داده، زیرساخت‌ها و صنایع ممکن می‌کنیم.

تامین تجهیزات فنی آنیل مدافع استانداردهای باز و اکوسیستم‌های مشارکتی هست که مشتاق هدف مشترک، ارزش‌های فراگیر و توانمند هستند. هدف نمایندگی اشنایدر الکتریک در شرکت تامین تجهیزات فنی آنیل این است که همه را توانمند کند تا از انرژی و منابع خود حداکثر استفاده را ببرند و پیشرفت و پایداری را برای همه ایجاد کنند.

ماموریت ما شریک دیجیتالی شما برای پایداری و کارایی است. ما تحول دیجیتال را با یکپارچه‌سازی فناوری‌های فرآیند و انرژی پیشرو در جهان، محصولات، کنترل‌ها، نرم‌افزارها و خدمات متصل به ابر، در کل چرخه حیات، امکان‌پذیر می‌کنیم و مدیریت یکپارچه شرکت را برای خانه‌ها، ساختمان‌ها، مراکز داده، زیرساخت‌ها و صنایع.

این ویدیو درباره هدف اشنایدر الکتریک برای توانمندسازی همه برای استفاده حداکثری از انرژی و منابع است. که یکی از نمایندگی بزرگ اشنایدر الکتریک .شرکت تامین تجهیزات فنی آنیل می باشد.

کاتالوگ محصولات اشنایدر

کلیه محصولات اشنایدر الکتریک دارای کاتالوگ منحصر به‌فرد بوده و شما می‌توانید جهت دریافت کاتالوگ این محصولات و ارائه مشاوره در رابطه با خرید محصولات اشنایدر با ما در ارتباط باشید.

سنسور فشار اشنایدر

یکی از محصولات پرفروش کمپانی اشنایدر سنسور فشار است. سنسور فشار اشنایدر، برای اندازه‌گیری فشار در سطح مورد استفاده قرار می‌گیرد و قیمت این سنسورها نسبت به سایر سنسورهای برندهای دیگر مناسب‌تر است. در رابطه با سنسورها باید بگوییم میزان دقت سنسورها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و دامنه عملکرد آن نیز مهم است.

 

منبع:  https://aniel9.com/product-category/technical-equipment-shop/electrical-equipment/schneider-electric-products/

 

----------------------------------------------------------------------------

 

 

محصولات فیندر ایتالیا

 

محصولات فیندر ایتالیا | خرید محصولات + لیست قیمت 2023

خرید محصولات فیندر ایتالیا (Finder) از برترین نمایندگی در لاله زار تهران | لیست قیمت محصولات فیندر ایتالیا

محصولات فیندر ایتالیا

شرکت فیندر در سال 1954 فعالیت خود را آغاز کرد و تولید محصولاتی نظیر رله را در دستور کار خود قرار داد و رله‌های فیندر به خصوص رله‌های شیشه‌ای فیندر از کیفیت بسیار بالایی بخوردار هستند.

محصولات فیندر ایتالیا بسیار گسترده استو امروز فیندر ایتالیا با بیش از 12500 محصول جزو شرکت‌های بزرگ تولیدی به حساب می‌آید. این شرکت محصولات مختلفی از جمله رله، رله‌های شیشه‌ای، پایه رله و… را تولید می‌کند و همواره کیفیت محصولات ارائه شده توسط این شرکت بالا است.

 

نمایندگی محصولات فیندر

اگر قصد خرید محصولات فیندر را دارید و می‌خواهید محصولات این شرکت را از مرجع معتبری تهیه نمایید، تامین تجهیزات فنی آنیل یکی از معتبرترین نمایندگی‌ محصولات فیندر ایتالیاست که محصولات فیندر را ارائه می‌دهد. آنیل معتبرترین نماینده فروش محصولات فیندر در لاله زار تهران است و شما می‌توانید محصولات این شرکت را به صورت حضوری یا اینترنتی از شرکت آنیل تهیه نمایید.

تامین تجهیزات آنیل فروش اینترنتی محصولات فیندر را در دستور کار خود قرار داده تا روز به روز در جهت راحتی مشتریان گام بردارد. و شما می‌توانید از پر فروش‌ترین محصول این شرکت یعنی رله 8 پایه تا باقی محصولات به صورت اینترنتی برای خرید اقدام کنید.

رله فیندر

رله فیندر و رله شیشه‌ای فیندر یکی از محصولات مشابه کنتاکتور بوده که جهت قطع و وصل بارهای کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. رله‌های فیندر بسیار باکیفیت هستند و قیمت رله فیندر نسبت به سایر برندها مناسب‌تر می‌باشد. رله‌های شیشه‌ای فیندر و رله‌های 8 پایه فیندر جزو پرفروش‌ترین رله‌های موجود در بازار بوده و شما می‌توانید لیست قیمت این رله‌ها را نیز از ما بخواهید و این لیست را دریافت نمایید.

 

 

منبع:  https://aniel9.com/product-category/technical-equipment-shop/electrical-equipment/finder-italy-products/