«کیلین مورفی» از عکس گرفتن متنفر است

کیلین مورفی از عکس گرفتن متنفر است

کیلین مورفی می‌گوید عکاسی طرفدارانش را آزاردهنده می‌بیند. در گفتگو با مجله رولینگ استون، ستاره «پیکی بلایندرز» و «اوپنهایمر»  از دوران مشهور شدن و تنفری گفت که از عکس گرفتن از سوی طرفدارانش پیدا می‌کند.

 

مورفی توضیح داد: «من بیرون نمی‌روم. بیشتر اوقات خانه می‌مانم یا با دوستانم هستم. مگر تبلیغ فیلم داشته باشم. دوست ندارم مردم ازم عکاسی کنند. این حرکت توهین‌آمیز است. می‌تواند حالت را خراب کرد، زیرا از همه چیز بت می‎سازند، می‌توانی در خیابان قدم بزنی و کسی  از شما عکسی بگیرد و این  اتفاق مزخرفی است.  به نوعی بهم زدن حالت عادی  و  نابودکننده رفتار انسانی است، اما بخشی از شهرت است.» با این حال، مورفی اذعان کرد که گاهی اوقات ممکن است از ملاقات با یک شخصیت مشهور که او را تحسین می کند، بترسد و بلرزد:«اگر یکی از بچه های سریال وراثت وارد اینجا  شد، من دچار ترس و لرز می شدم. وقتی با کسی روبرو می شوید که سرمایه گذاری زیادی روی او کرده اید، یا فکر می کنید شگفت انگیز است، برخورد عجیبی شکل می‌گیرد.»

 

مورفی می‌گوید که زمان ملاقات با طرفدرانش آنها اغلب ناامید می‌شوند. چون مورفی ربطی به شخصیت تام شلبی (در پیکی بلایندرز) ندارد.

 

 

بازنشر از دنیای تصویر