«مخمصه 2» با حضور آدام درایور و آنا د آرماس

مخمصه 2 با حضور آدام درایور و آنا د آرماس

آدام درایور در حال مذاکره برای پیوستن به قسمت دوم «مخمصه» به کارگردانی مایکل مان است. ددلاین گزارش داد که تقریبا قرار داد ساخت «مخمصه 2» که قسمت نخست آن سال 1995 اکران شد، بسته شده است.  

 

»مخمصه 2» براساس کتابی به همین عنوان نوشته مایکل مان و مگ گاردینر ساخته می‌شود که تابستان سال گذشته منتشر شد. آدام درایور در حال مذاکره برای نقش نیل مک کالی است که سی سال پیش رابرت دنیرو نقش او را بازی کرد. ستاره «جنگ ستارگان» و «داستان ازدواج» ده سال جوان‌تر از رابرت دنیرو در دورانی است که در قسمت اول «مخمصه» مقابل دوربین رفت. هرچند که «مخمصه 2» مسیر کتاب را دنبال می‌کند  اما  کتاب پیش درآمد و ادامه ماجرای قسمت اول «مخمصه» است. کتاب مخمصه در فهرست پرفروش‌ترین رمان‌های نیویورک تایمز قرار گرفت.

 

در حالی که آدام درایور تنها بازیگری نیست که صحبت از حضورش در «مخمصه 2» به میان آمده شایعه شده که آنا د آرماس نقش عشق  نیل مک کالی را بازی خواهد کرد. آل پاچینو هم تمایل به ایفای نقش وینسنت هانا نشان داده . آستین باتلر احتمالا نقشی را در این قسمت بازی می‌کند که وال کیلمر در قسمت اول ایفا کرد.

 

درایور و مایکل مان به تازگی پروژه «فراری» را به پایان رساندند که برگرفته از زندگی کارخانه دار مشهور انزو فراری است و پنه لوپه کروز و شیلین وودلی، سارا گوردن و جک اوکانل گروه بازیگران فیلم را تشکیل می‌دهند. «فراری» هنوز پخش‌کننده  در خاک  آمریکا ندارد.

 

 

بازنشر از دنیای تصویر