«مارگو رابی» برای بازی در فیلم اخیرش سی و یک لهجه تمرین کرده است

مارگو رابی برای بازی در فیلم اخیرش سی و یک لهجه ت

دیمین شزل برای نقشی که مارگو رابی در «بابل»می‌خواست ایفا کند او را مجبور کرد که  سی و یک لهجه متفاوت را تمرین کند.

 

بازیگر و تهیه کننده استرالیایی، مارگو رابی نقش نلی لَروی را در فیلم تازه کارگردان «لالالند» ایفا می‌کند که روایت ظهور و سقوط شخصیت های مختلفی در دنیای سرگرمی‌سازی در دوران گذار سینما از  فیلم‌های صامت به ناطق در هالیوود در اواخر دهه بیست میلادی است.

 

مارگو رابی در گفت وگویی توضیح داد که وقتی نوبت به انتخاب لهجه مناسب برای او  رسید، دیمین «بسیار خاص» رفتار کرد. «دیمین تنها یک کارگردان بی نقص است. او دست ما را باز می‌گذاشت تا بداهه گویی کنیم، دیوانه شویم،  و خیلی چیزهای دیگر، اما او فوق العاده خاص و دقیق بود. دوران تمرین  مضحک بود. او مرا مجبور کرد روی سی و یک  لهجه مختلف قبل از تصمیم گیری برای لهجه شخصیت تمرین کنم .. به اندازه کافی خوب بودن برای دیمین شزل هیج وقت کافی نیست.»

 

با وجود وسواس دیمین به جزئیات، مارگو  توضیح داد که از دوران فیلمبرداری  لذت زیادی برده است. به طور خاص، در خاطرش مانده که چگونه پس از فیلمبرداری یک صحنه به یاد ماندنی که در آن نلی باید اولین صحنه ناطق خود را فیلمبرداری کند، از فرط خندیدن صدایش گرفت. «بابل» با بازی برد پیت، جین اسمارت و مارگو رابی این روزها بر پرده نمایش است. 

 

 

بازنشر از دنیای تصویر