شایا لباف با لباس زنانه و گریمی عجیب در فیلم «مگاپولیس»

شایا لباف با لباس زنانه و گریمی عجیب در فیلم مگاپ

تصاویری از گریم و لباس شایا لباف در دوران فیلمبرداری «مگالاپولیس» با لباسی سفید، جواهرات طلایی و سربند منتشر شده است. او در فیلم تازه فرانسیس فورد کاپولا در کنار بازیگرانی مانند آدام درایور نقش‌آفرینی می‌کند. ادری پلازا، داستین هافمن، لورنس فیشبرن  و جیانکارلو اسپوزیتو دیگر بازیگران فیلم را تشکیل می‌دهند.

 

تولید فیلم تازه فورد کاپولا با جاروجنجال همراه بوده است.گزارش شده که او تمام گروه جلوه های بصری و طراحانش را از دست داده  و با کمبود بودجه روبرو شده. هرچند که کاپولا جاروجنجال در دوران فیلمبرداری را تکذیب کرد و در بیانیه‌ای که برای رسانه ها فرستاد نوشته بود:«من گروه بازیگرانم را دوست دارم. و براساس برنامه ریزی و بودجه ام پیش می روم. این چیزی است که برایم اهمیت دارد.»

 

شایا لباف هم شخصا با جاروجنجال چندان بیگانه نیست.  آخرین جنجالی که او را به سوژه مطبوعات تبدیل کرد. اخراج از فیلم «نگران نباش عزیزم» ساخته اولیویا وایلد بود که جایش را به هری استایلز داد. لباف مدعی شد که  او به تصمیم خودش پروژه را کنار بگذارد اما وایلد مدعی است که لباف را اخراج کرد.لباف حتی متهم  به آزار جنسی توسط اف کی ای توییگز نیز شده است.

 

 

بازنشر از دنیای تصویر