نام فیلم‌های 2023 نت فلیکس منتشر شد

نام فیلم‌های 2023 نت فلیکس منتشر شد

 نت‌فلیکس فیلم‌های که قرار است سال 2023 منتشر کند اعلام کرد، در این فهرست فیلم «قاتل» ساخته دیوید فینچر، تا «خارج سازی2» و فیلمی از زاک اسنایدر هم به چشم می‌خورد.

 

فیلم «مادر» با بازی جنیفر لوپز ماه مه 2023 اکران می‌شود. تاریخ اکران «قاتل» ساخته دیوید فینچر  ماه نوامبر است. فیلم «راز جنایت 2» با بازی آدام سندلر و جنیفر آنیستون (از سری همکاری‌های کمپانی سندلر با نت‌فلیکس» از روز سی و یکم ماه مارس پخش خواهد شد. «قلب سنگ» ساخته تام هارپر با بازی گل گدوت، عالیا بات  یازدهم ماه اوت پخش می‌شود. زک اسنایدر برای نت‌فلیکس فیلم دو قسمتی Rebel Moon  را تهیه و ساخته است که یک ماجراجویی علمی-تخیلی توصیف می‌شود. قسمت اول فیلم ماه دسامبر پخش خواهد شد.  

 

«خارج‌سازی2» از شانزدهم ژوئن به نمایش درمی‌آید. هنوز مشخص نیست که قسمت دوم «خارج‌سازی/Extraction » نمایش محدود در سالن‌های سینما خواهد داشت.ادریس البا در نقش شخصیت مشهور لوتر با  فیلم تازه «Luther: The Fallen Sun»  برمی‌گردد که این فیلم از  دهم ماه مارس پخش می‌شود.میلی بابی براون در «Damsel» حضور یافته که نت‌فلیکس  از سیزدهم اکتبر این فیلم را پخش می‌کند. دیگر بازیگران فیلم عبارتند از رابین رایت و آنجلا باست.

 

نت‌فلیکس اخیرا با کمپانی امبلین به مدیریت استیون اسپیلبرگ قرارداد همکاری بسته است و نخستین همکاری نت‌فلیکس و امبلین فیلمی با نام  “Carry On با بازی تارون اجرتون خواهد بود.برادران روسو فیلم تازه‌ای به نام“The Electric State را برای نت‌فلیکس می‌سازند. که اقتباسی براساس کتاب The Electric State  نوشته سایمون استالنهگ است.

 

 

بازنشر از دنیای تصویر