«تایتانیک» محبوب‌ترین فیلم برای دیدن در سینما

تایتانیک محبوب‌ترین فیلم برای دیدن در سینما

تایتانیک ساخته جیمز کامرون به عنوان بهترین فیلمی انتخاب شد که باید در سالن سینما دید. در یک رای گیری  فیلم مشهور جیمز کامرون به عنوان بهترین تجربه فیلم دیدن در سالن سینما انتخاب شد.این رای گیری توسط OnePoll  در  دو روز (اول تا سوم نوامبر) برای بازگشایی دوباره سالن های زنجیره‌ای BFI IMAX انجام شده است.

 

این تحقیق همچنین نشان داد که از هر 10 بریتانیایی 4 نفر پس از تماشای یک فیلم پرفروش در خانه به جای سالن سینمای بزرگ احساس پشیمانی می‌کنند و نیمی از بریتانیایی‌ها هنگام تماشای فیلم در سالن سینما، بیشتر احساس غوطه‌ور شدن و ارتباط با فیلم‌های پرفروش‌تر می‌کنند، زیرا هنگام استفاده از سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس یا دیزنی پلاس، حواسشان به تلفن‌شان پرت می‌شود.

 

سخنگوی BFI IMAX گفت: «برخی از برترین فیلمسازانی که در این فهرست مشخص شده اند – [کریستوفر] نولان، [پیتر] جکسون، [جیمز] کامرون، [استیون] اسپیلبرگ – از جمله کارگردانانی هستند که در استفاده حداکثری  از پرده نمایش و حاشیه صوتی در فیلم‌هایشان استاد هستند تا تجربه‌ای را ارائه نمایند که واقعاً فقط در سینماها قابل قدردانی است. فیلمسازان نشان داده‌اند که سینما یکی از بهترین رسانه‌ها برای ارائه همه چیز از کوچک‌ترین داستان‌ها، تا فیلم‌های پرفروش جهانی است.»

 

 

دنیای تصویر