‎این شب‌ها، شب‌های ما و شماست. واکنش‌های مثبت شما به برنامه‌های نوروزی خندوانه خستگی رو از تن ما گرفته. هنوزم ذوق می‌کنیم و هیجان‌زده می‌شیم وقتی می‌بینیم و می‌شنویم و می‌خونیم که خندوانه رو دوست دارین.
‎این دوست داشته شدن در ایام نوروز، یه جور دیگه‌ای می‌چسبه!

‎راستی، کیه که ندونه ما خندوانه‌ای‌ها عاشق رقابت و مسابقه‌‌ایم؟! امسال هم برای نوروز هزار و چهارصد و یک، مدل ویژه‌ای از مسابقه قاتی‌بازی رو طراحی کردیم. درباره جزئیاتش هم کلی فکر کردیم و حتی شرکت‌کننده‌های مسابقه هم مشخص شدن. ولی وقتی فهمیدیم شبکه نسیم و شبکه‌های دیگه، دارن تعداد زیادی مسابقه تلویزیونی درجه یک تولید می‌کنن، قاتی‌بازی رو به آینده موکول کردیم و تصمیم گرفتیم به جای مسابقه، تو ایام نوروز، ساختار اصلی برنامه همچنان «گفتگو» و استندآپ و جناب خان باشه و در کنار اون‌ها به دنبال ایده‌های جدیدتری مثل آشنایی با اقوام ایرانی، رادیو خندوانه و... بریم.

‎الان هم اعضای گروه خندوانه از سر و شکل برنامه‌ نوروزی رضایت دارن و مطمئنن علاقمندهای مسابقه‌های تلویزیونی، می‌تونن تو برنامه‌های دیگه، مسابقه‌های جذاب رو ببینن و لذت ببرن.

‎در نهایت اینکه، سازنده‌های خندوانه خودشون و برنامه‌شون رو جزوی از کل برنامه‌های تلویزیون می‌دونن و اعتقاد دارن تمام عوامل همه برنامه‌ها باید به خواسته‌های متنوع و متفاوت بیننده‌ها پاسخ بدن.

‎شاید ندونین همکارهای من برای آماده‌کردن خندوانه‌ نوروزی چقدر تلاش کردن و چقدر خودشون رو نادیده گرفتن تا همه چیز همونی بشه که انتظارش رو داشتیم و دارین.
‎قطعاً هیچ پاداش مادی یا متن تشکرآمیزی نمی‌تونه قدرشناسی کاملی نسبت به همکارهای بی‌نظیر من باشه. اما رسم ادب اینه که از تک تکشون تشکر کنم. ممنونم از کوشش‌ و تلاش‌هایی که گاهی شبانه‌روزی شد تا ما نوروز امسال با دست پر کنارتون باشیم.
‎قدر تک تک گروه عزیزم رو می‌دونم.

‎ارادتمند رامبد جوان.

اینستاگرام Rambod javan رامبد جوان

‎این شب‌ها شب‌های ما و شماست واکنش‌های مثبت شما ب