📺
وقتی حجم بالای تبلیغات استادیوم آزادی در دربی ۹۷ صدای گزارشگر مسابقه را هم در می‌آورد!
.
شنبه ـ ۱۳ آذر ماه ـ دو تیم استقلال و پرسپولیس برای نود و هفتمین بار مقابل چشم بیننده تلویزیونی که اجازه حضور در استادیوم آزادی را هم نداشت، به مصاف هم رفتند. فضای استادیوم خالی از تماشاگر و مسابقه‌ای که در نهایت گلی هم به همراه نداشت، به اندازه کافی از جذابیت‌های دربی کاسته بود و این مساله، با فضای استادیومی مملو از بیلبوردهای تبلیغاتی، دو چندان هم می‌شد.
.
حجم بالای تبلیغات در استادیوم آزادی، برای لحظاتی در نیمه اول صدای گزارشگر مسابقه را هم درآورد؛ به نحوی که محمدرضا احمدی حدود دقایق ۲۰ بازی در جملاتی، با انتقاد از حجم بالای تبلیغات و شلوغی کنار زمین، در عین حال اعلام کرد که به نظر می‌رسد همه ـ هم استقلال که استادیوم را پر از تبلیغات کرده و هم سازمان لیگ بخاطر روشن شدن ال ای دی‌ها ـ از این توافق راضی هستند و تنها بیننده تلویزیون است که حرص می‌خورد که نمی‌تواند به استادیوم بیاید و مجبور است این حجم از تبلیغات را تحمل کند و همکاران ما که نمی توانند تصاویر با کیفیتی را ارسال کنند.
.
سال‌ها رایزنی و چانه‌زنی با صدا و سیما برای پرداخت حق پخش مسابقات و برگزاری جلسات متعدد و در نهایت زیر بار نرفتن مسوولان رسانه برای پرداخت این پول و از طرفی افزایش مشکلات مالی تیم‌ها پس از شیوع کرونا به دلیل نبود تماشاگر و بلیط‌فروشی، سرانجام تهمیدی جدید را پیش روی مدیران فوتبالی قرار داد؛ واگذاری تبلیغات محیطی به تیم‌های میزبان و واریز سهمی از درآمد آن به حساب سازمان لیگ.
.
راه‌حلی که استارت آن توسط تیم استقلال زده شد و حمید سجادی، وزیر ورزش هم با بیان حمایت صریح خود از سپرده شدن تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها، اعلام کرد که «پرسپولیس و مدیر عامل این تیم نیز اظهار داشت اگر استقلال در اجرای تبلیغات محیطی موفق بود ما هم از آن استقبال می‌کنیم.»
.
دوم آبان ماه امسال بود که باشگاه استقلال طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تبلیغات محیطی با مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ در بازی‌های خانگی در اختیار این باشگاه قرار می‌گیرد. هر چند این خبر در ادامه از سوی سازمان لیگ رد شد، اما عملا ۲۸ آبان ماه در بازی استقلال و نساجی، کارگزار آبی‌پوشان تهرانی برای اولین بار مجوز نصب تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین را دریافت کرد.
.
دهم آذر ماه هم مدیر عامل باشگاه استقلال در نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ خواستار همکاری عوامل اجرایی سازمان لیگ در جهت اجرای تبلیغات محیطی در دربی پایتخت شد.
(ادامه در کامنت)
،
#سینماتایم
#cinematime

اینستاگرام آخرین اخبارسینمایی و تلویزیونی

 وقتی حجم بالای تبلیغات استادیوم آزادی در دربی ۹۷