جزئیات جدیدی از مرگ فیلمبردار زنگار و زخمی شدن کارگردان فیل...

جزئیات جدیدی از مرگ فیلمبردار زنگار و زخمی شدن کا
جزئیات جدیدی از مرگ فیلمبردار «زنگار» و زخمی شدن کارگردان فیلم توسط الک بالدوین منتشر شد. فعلا فیلمبرداری فیلم تعطیل شده است و تازمان پایان نیافتن تحقیقات تعطیلی این پروژه ادامه خواهد داشت.

.
هالینا هاچینز در دوران تمرین یک سکانس توسط الک بالدوین کشته شده. بالدوین اسلحه ی را که بجای گلوله مشقی در آن گلوله واقعی بود به سمت لنز دوربین نشانه می رود که باعث این سانحه شده است.
.
.
جزئیات را جوئل سوزا، کارگردان فیلم توضیح داده .سوزا، که او نیز در سانحه سر صحنه مجروح شد، گفت که به بازیگران و گروه تولید اطمینان داده شده بود که بالدوین با "تفنگ سرد" کار می‌کرد، به این معنی که هیچ گلوله‌ای نداشت. پروتکل‌های ایمنی در صحنه فیلم‌برداری مستلزم آن بود که مسوول این کار ، هانا گوتیرز-رید، قبل از تحویل اسلحه به بازیگران، باید اسلحه را چک می‌کرد پیش از انکه به او بدهد. کار هانا را دوبار دستیار کارگردان ، دیو هالز، بررسی می‌کرد تا از خالی بودن تفنگ اطمینان حاصل کند. سوزا و هاچینز پشت دوربین ایستاده بودند تا زاویه را ببینند. بالدوین روی نیمکت چوبی رو به جنوب به سمت دوربین و گروه تولید نشسته بود و لباس وسترن بر تن داشت. سوزا و هاچینز بعد از اینکه متوجه سایه ای شدند، تجهیزات خود را تغییر دادند و با بالدوین صحبت می کردند، که به آنها نشان می داد که چگونه می خواهد اسلحه را از غلاف خود بیرون بیاورد.

.
رید راسل، فیلمبردار که در کنار آن دو ایستاده بود، به پلیس گفت که "یادش می‌آید که جوئل روی بدنش خون ریخته بود و خانم هاچینز صحبت می‌کرد و می‌گفت که نمی‌تواند پاهایش را احساس کند." سوزا به بازرسان گفت که هاچینز قسمت پایین بدنش را گرفته بود و در آن لحظه متوجه شد که خودش از شانه اش خونریزی می کند. هاچینز روز پنجشنبه پس از انتقال با هواپیما به بیمارستان آلبوکرکی اعلام شدکه مرده است. او 42 ساله بود.

#دنیای_تصویر_أنلاین #دنیای_تصویر #سینما#آلک_بالدوین #زنگار#قتل_غیر_عمد #زنگار

اینستاگرام دنیای تصویر/dtonline