🎬
به دلیل ممیزی‌های فراوان و با هدف احترام به مخاطب/ پخش سریال «قبله عالم» متوقف می‌شود
‌.
به گزارش #سینماتایم و به نقل از فیلیمو، پخش سریال کمدی - فانتزی «قبله‌ عالم» به دلیل ممیزی‌های فراوان و با هدف احترام به مخاطبان متوقف می‌شود.
‌.
«قبله عالم» از روز نخستِ پخش تا به امروز در فرآیند تولید و ممیزی دچار چالش‌های فراوان شد، به‌گونه‌ای که پیوستگی خود را از دست داد و بخش عمده‌ای از هر قسمت سریال مورد حذف قرار گرفت. بنابراین فیلیمو تصمیم گرفت قسمت هفتم این سریال، قسمت پایانی باشد و پخش آن به طور کامل متوقف شود.
‌.
لازم است تأکید کنیم هیچ سازمان، نهاد قضایی و یا ارگان امنیتی حکم به توقیف این سریال نداده است و فیلیمو در خصوص تحلیل‌ها، تفسیر‌ها و حاشیه‌هایی که پیرامون کیفیت و یا محتوای این سریال در فضاهای مختلف - به درست یا غلط - ایجاد شده قضاوتی ندارد.
‌.
این تصمیم صرفا در پی کاهش جدی زمان موثر هر قسمت و حجم بالای اصلاحات نهادهای ناظر اتخاذ شده است. متأسفانه نوع مواجه با حساسیت‌های ایجاد شده پیرامون «قبله عالم»، مصداق بارز این ضرب‌المثل است که «به‌ جای کلاه، سر آورده شد» آن‌قدری که دیگر جانی در سریال باقی نمانده.
‌.
با وجود ضرر مالی #فیلیمو، به احترام وقت و هزینه‌ای که شما مخاطبان برای دیدن سریال‌های این پلتفرم اختصاص داده‌اید، سریال‌هایی که در برنامه آینده ماه‌های آتی قرار داشتند، از مهر و آبان پخش و اطلاع‌رسانی خواهند شد.
.
#cinematime
cinematime.ir

اینستاگرام آخرین اخبارسینمایی و تلویزیونی

 به دلیل ممیزی‌های فراوان و با هدف احترام به مخاط