هر جای ایران بگویند به دادگاه می‌روم؛ برای پرسپولیسی‌ها متأسفم/ آل‌کثیر برای دیدنم به نازی‌آباد بیاید اما بداند شام مفت ندارم


پیرو حواشی به وجود آمده میان برادران فنونی زاده و برخی بازیکنان و مسئولان باشگاه پرسپولیس، مدیران باشگاه سرخ پایتخت رسما اعلام کردند که از برادران فنونی‌زاده شکایت کرده اند.


مهدی فنونی زاده در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره حواشی اخیر حرف زد. متن این پرسش و پاسخ در ادامه می‌آید:


موضوع این شکایت تا چه اندازه جدی است؟


اولاً باید بگویم مرتضی حرفی علیه باشگاه نزده! کسی که صدایی شبیه او بوده تماس گرفته و خواسته برادرم را خراب کند. اما درباره شکایتی که از من شده، تا آخر پای کار هستم و هر جای ایران بگویند به دادگاه می‌روم. ترسی هم از کسی ندارم.  اصلاً من هم می‌توانم از باشگاه پرسپولیس شکایت کنم. از آنهایی که علیه استقلال حرف زدند شکایت کنم. اما یک نکته!


چه نکته ای؟


اینکه من همیشه جواب دهنده بودم نه شروع کننده. باید به کنعانی زادگان که ادای ارسلان مطهری را در می‌آورد بگویم اول برو خودت را در آینه نگاه کن بعدا ادای دیگران را در بیاور! آن یکی آل کثیر هم که گفته دوست دارد با من شام بخورد! باید بگویم من شام مفت به کسی نمی‌دهم.


آل کثیر خواسته با شما شام بخورد؟


ظاهرا دلش خواسته ولی من شام مفت ندارم! هر وقت خواست مرا ببیند، می‌تواند بیاید نازی‌آباد. جای من ته تهران است. آخر او که هنوز مهر بلیت ورودش به تهران خشک نشده چه می‌گوید؟ خلاصه سرمربی اش آدرس مرا دارد و می‌تواند آدرسم را از او بگیرد. اگر هم یحیی نخواست آدرس مرا بدهد، وارد نازی آباد که بشود به هر کسی بگوید مهدی فنونی زاده، او را صاف بلند می‌کنند و می‌آورند جلوی در خانه من روی زمین می‌گذارند.


باشگاه پرسپولیس چرا از شما شکایت کرده؟


واقعا برای باشگاه پرسپولیس متاسفم! برای هوادارانشان هم متاسفم.


چطور؟


هواداران پرسپولیس هوای بزرگ‎مرد خودشان را هم نداشتند. دیدیم چطور علی پروین را به باد اهانت گرفتند. اگر علی پروین درباره انتخابات حرفی زد، نظرش را گفته. بعد می‌گویند او برای زمین یا خانه این کار را کرده است. شما که علی پروین را درست نمی‌شناسید چرا درباره‌اش قضاوت می‌کنید؟ علی پروین نیازی به خانه یا زمین ندارد. او هر چه افتخار در باشگاه پرسپولیس بوده را برای آن به ارمغان آورده. البته بیشتر از این هم از یک مشت بچه ۱۴، ۱۵ ساله که موبایل دستشان گرفته اند و هر چه دلشان می‌خواهد در آن می‌نویسند توقع نیست. من از مسئولان باشگاه پرسپولیس تعجب می‌کنم که چرا چنین رفتارهایی کرده اند. باز هم مهم نیست! هر کس به استقلال و استقلالی بی احترامی‌کند یا ادایش را در بیاورد، من ساکت نمی‌مانم و جوابش را می‌دهم.


خبر ورزشیبرای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

خبرگزاری دانشجو

#مهدی_فنونی_زاده #پرسپولیس #استقلال