پیش بینی های عجیب دادکان که درست در آمد ؛ از استقلال تا پرسپولیس

امروز که نفس های این دولت به شمارش افتاده متوجه شدیم که تمام شعارهایی که پیرامون خصوصی سازی و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی وزیر ورزش سر داده شده تمام و کمال بی حاصل بود.

محمد دادکان چندی پیش در مصاحبه ای با قاطعیت و صراحت کامل، خبر از منتفی شدن این موضوع داده بود؛ یک پیش بینی درست دیگر از مردی که پشت پرده فوتبال ایران را از حفظ است و هر آنچه می گوید نیز در طول زمان، درست از آب در می آید.

«در حالی که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده بود که به طور حتم خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس در دولت دوازدهم صورت می گیرد اما با نزدیک شدن به پایان دولت دوازدهم پروژه واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی مسکوت ماند و این موضوع در حد شعار باقی ماند و عملیاتی نشد.»

محمد دادکان در ۲۴ اسفندماه سال ۱۳۹۹ گفته بود؛

«من تنها کسی بودم که از همان روزهای نخست ادعای واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی گفتم همه این حرف ها دروغ است. اینقدر دروغ به خورد مردم ندهید. من همان وقت گفتم شاید دکمه کت را واگذار کنند اما کت و شلوار در نهایت تن خودشان است. حالا شب عید است؛ چرا استقلال و پرسپولیس را واگذار نکردید؟ بعد از عید که دیگر حق امضا ندارید. پس چه شد شعارهای بورس و فرا بورس شما؟ کجا رفت پروژه بزرگ واگذاری هایتان؟»

… و امروز که نفس های این دولت به شمارش افتاده متوجه شدیم که تمام شعارهایی که پیرامون خصوصی سازی و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی وزیر ورزش سر داده شده تمام و کمال بی حاصل بود.

پیش از این هم دادکان در سال های گذشته پیش بینی هایش درست بود؛ از جمله ماجرای سرمربی شدن علی دایی در تیم ملی ایران؛ بعدها دادکان در این باره گفت:

«علی دایی به من زنگ زد و گفت رخصت. من گفتم علی جان تو قربونی مفتی هستی. اگر تیم ملی با تو یک باخت بیاورد، هیچ‌کس در این فوتبال از تو حمایت نمی‌کند. وقتی تیم ملی به عربستان باخت به درودگر گفتم به علی زنگ بزن بگو برکنار شد. دایی قبول نکرد اما فردایش او را برداشتند.»برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پارس فوتبال

#استقلال #پرسپولیس #محمد_دادکان