واکنش مدیر روابط عمومی سپاهان به حواشی دیدار با پرسپولیس : ادعای رقیب را قبول نداریم

شب گذشته دو تیم سپاهان و پرسپولیس در دیداری بسیار جنجالی به تساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند. دیداری حواشی آن بیشتر از متنش بود. علی ناظری، مدیر روابط عمومی سپاهان معتقد است ادعای سرخپوشان درباره شیطنت پورقاز را قبول نداریم.

به گزارش پارس فوتبال، علی ناظری در خصوص بازی روز گذشته پرسپولیس و سپاهان توضیحاتی ارائه کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه فوتبال سپاهان به حواشی دیدار اخیر تیمش مقابل پرسپولیس واکنش نشان داد.

سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک (با گل‌های محمد محبی برای سپاهان و عیسی آل کثیر برای پرسپولیس) خاتمه یافت. اما بیشتر از مسائل فنی و تاکتیکی این مسائل حاشیه‌ای و درگیری های بین بازیکنان و عوامل اجرایی دو طرف بود که بازی را مورد توجه قرار داد. در همین راستا علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان اظهار داشت:

ما برای دوری از حواشی و آرامش فضا، در ۲ روزی که میزبان کاروان پرسپولیس بودیم هیچ مصاحبه و تولید محتوایی نداشتیم. مسئولان رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس با دو ساعت تاخیر در جلسه هماهنگی پیش از بازی حضور پیدا کردند و در این دو روز مصاحبه های زیادی انجام دادند و مدام از وضعیت امنیت خود، پروتکل های بهداشتی و…. گله مند بودند.

وی در خصوص وضعیت امنیت تیم پرسپولیس گفت:

آقای روشنک (ناظر سازمان لیگ) و مسئولان پلیس بر این عقیده بودند که امنیت پرسپولیس به خوبی تامین شده است، آنها با ۵ خودرو اسکورت شدند. در رابطه با مسائل بیرون استادیوم باید گفت که هواداران پرسپولیس هم در خیابان حضور داشتند و مشکل خاصی نبود. قضیه جرثقیل و کتک کاری بین هواداران حرف های بی اساس و بدون مستندات هستند و منتظر مستندات باشگاه پرسپولیس در این رابطه هستیم.

ناظری در خصوص اتفاقات پایان بازی در چمن استادیوم و رختکن بیان داشت:

یک عضو از کادر اجرایی پرسپولیس به فیلمبردار باشگاه که در حال انجام کار خود بوده می‌گوید فیلم نگیر و به او توهین می‌کند و با هل دادن او باعث افتادن دوربین باشگاه می‌شود. پورقاز و محبی به فیلمبردار باشگاه کمک می‌کنند از شلوغی‌ها بیرون بیاید. اینکه می‌گویند عزت پورقاز توپ را به سمت پرسپولیسی‌ها شوت کرده قبول نداریم.برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پارس فوتبال

#پرسپولیس #سپاهان #عزت_پورقاز #ورزشگاه_نقش_جهان