ستاره پرسپولیس جایگزین بازیکن استقلال در تیم ملی

پس از مثبت شدن تست کرونا رشید مظاهری، این بازیکن از حضور در اردوی جدید تیم ملی باز ماند و حالا با نظر دراگان اسکوچیچ حامد لک سنگربان پرسپولیس جایگزین او شده است.

حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس با نظر دراگان اسکوچیچ به اردوی تیم ملی فرا خوانده شد.

حامد لک پس از عملکرد خوبی که در پرسپولیس داشت، در فهرست اولیه تیم ملی ایران برای دیدار دوستانه مقابل سوریه قرار نگرفت، اما این دروازه‌بان امروز و با نظر سرمربی کروات تیم ملی به جمع شاگردان وی ملحق شد.

دروازه‌بان پرسپولیس که پس از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا به اردوی تیم ملی دعوت نشده و این اتفاق را برای دومین بار در شروع سال ۱۴۰۰ تجربه کرده بود، از امروز به جمع ملی پوشان فرا خوانده شد.

حامد لک همانند سجاد شهباززاده در لیست انتظار تیم ملی ایران بود که حالا با مثبت شدن تست رشید مظاهری، به لیست تیم ملی اضافه شده و باید در اردو و تمرینات شرکت کند.

دروازه‌بان پرسپولیس که در لیگ برتر نیز با ۱۰ بازی بسته نگه داشتن دروازه‌اش بیشترین آمار کلین‌شیت را به خود اختصاص داده، حالا با اضافه شدن به اردوی تیم ملی ایران انگیزه مضاعفی پیدا می‌کند و امیدوار است همانند عملکردش در رده باشگاهی، در تمرینات تیم ملی هم نمایش خوبی داشته باشد و جایگاه ثابتی به دست بیاورد.برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پارس فوتبال

#استقلال #پرسپولیس #تیم_ملی #حامد_لک #دراگان_اسکوچیچ #رشید_مظاهری