پروژه جدایی نیمار از پاری سن ژرمن منتفی شد؟

به نظر می‌رسد پیش‌بینی‌ها درباره آینده نیمار در پاری سن ژرمن تغییر کرده است و این بازیکن به حضور در پاریس ادامه خواهد داد.

در حالی که طی چند ماه گذشته رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی بارها از قطعی بودن جدایی نیمار از پاری سن ژرمن خبر داده بودند و حتی از توافق او با بارسلونا برای بازگشت به اردوی آبی اناری‌ها اخباری منتشر شده بود، اما جدیدترین خبرها روندی بر خلاف این اخبار را نشان می‌دهد.

براساس اخباری که طی ساعات اخیر از سوی رسانه‌های معتبر فرانسوی منتشر شده است، با حضور مائوریسیو پوچتنینو روی نیمکت پاری سن ژرمن، نظر نیمار درباره ادامه فوتبالش تا حدودی تغییر کرده و حتی در آخرین مذاکراتی که بین پدر نیمار ( مدیر برنامه این بازیکن) و مدیران باشگاه پاری سن ژرمن بوده، روی تمدید قرارداد چهارساله این ستاره برزیلی با پولدارهای فرانسوی توافق شده است و به زودی این خبر رسما از سوی باشگاه پاری سن ژرمن اعلام می‌شود.

قرارداد فعلی نیمار با پاری سن ژرمن تابستان 2022 به پایان خواهد رسید و بدین ترتیب در صورتی که قرارداد این بازیکن تمدید شود، او تا سال 2026 در پاری سن ژرمن خواهد ماند.برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پانا

#نیمار #پاری_سن_ژرمن #پانا