دلیل کم گل بودن رقابت های لیگ برتر از نگاه پیشکسوت پرسپولیس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با عملکرد تیم‌های لیگ برتری توضیحاتی را بیان کرد.

محمود کلهر بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران در رابطه با عملکرد تیم‌های لیگ برتری اظهار کرد:

به نظر من امسال در لیگ برتر فوتبال از نظر دفاعی خوب عمل کرده ایم، اما در بخش حمله دچار مشکل بزرگی هستیم که برای فوتبال ایران بسیار بد است. امیدوارم کادر فنی تیم‌ها کاری کنند که بازیکنان در حمله با نفرات بیشتری شرکت کنند. مطمئنا اگر توان بدنی بازیکنان بالا باشد، می‌توانیم فوتبال خوبی در لیگ برتر شاهد باشیم. در فوتبال اروپا بازیکنان بالای ۱۰ کیلومتر در هر بازی می دوند.

او در رابطه با تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد:

ما در جام جهانی با هدایت کارلوس کی روش توانستیم خوب دفاع کنیم، اما در حملات ضعیف عمل کردیم. برای تشکیل تیم ملی خوب، باید روی بازیکنان جوان کار کنیم.

به امیر قلعه نویی تبریک می‌گویم
پیشکسوت سرخ پوشان در رابطه با بهترین تیم لیگ برتری اظهار داشت:

باید به امیر قلعه نویی تبریک بگویم، زیرا تا به اینجای کار با تیمی که کسی فکرش را نمی‌کرد، پیش بیاید و در صدر جدول قرار بگیرد. راز موفقیت تیم گل گهر سیرجان بازی هجومی است. تیم فوتبال پرسپولیس تا به اینجای کار با توجه به اینکه چند بازی معوقه دارد خوب ظاهر شده است. نبودن عیسی آل کثیر در خط حمله پرسپولیس بسیار مشهود است و از نظر من بازیکنی به اسم عیسی آل کثیر خیلی دیر کشف شد. برگشتن آل کثیر به پرسپولیس می‌تواند تیم را کامل کند. پرسپولیس بازیکنان خوبی مثل وحید امیری، سیامک نعمتی و امید عالیشاه دارد. آرمان رمضانی و مهدی عبدی می‌توانند در خط حمله پرسپولیس تاثیرگذار باشند، اما عیسی چیز دیگری است.

او در رابطه با فقر گلزنی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ادامه داد:

به نظر من آمار پایین گلزنی امسال بهتر می شود. با توجه به سرمای شدید زمستان، این موضوع طبیعی است. شک ندارم که در نیم فصل دوم آمار گلزنی در لیگ بهتر از فصل گذشته می‌شود.برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پارس فوتبال

#پرسپولیس #محمود_کلهر