حمایت تمام قد گواردیولا از سرمربی آرسنال

لحظاتی پس از مصاحبه با اسکای، سرمربی منچسترسیتی در گفتگو با رادیو ۵ BBC از هموطن خود دفاع کرد.

پپ گواردیولا سران تیم آرسنال را به صبر و شکیبایی در قبال میکل آرتتا دعوت کرده است.

به نقل از BBC، آرسنال که هم اکنون در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد، سه شنبه شب با باخت سنگین ۴-۱ مقابل منجسترسیتی در دیداری خانگی، از لیگ کاپ انگلیس حذف شد تا فشارها روی آرتتا به بالاترین حد خود برسد. در این شرایط گواردیولا فکر می کند آرتتا هنوز هم می تواند در آرسنال به موفقیت برسد.

آن ها مرتکب اشتباهی بزرگ و فاحش خواهند شد اگر… کاملا مطمئنم به او اعتماد خواهند کرد. کار تحلیلگران را که تحلیل نتایج است درک می کنم. اما من سال های سال کنار میکل بودم و می دانم که او انسان و مخصوصا سرمربی خارق العاده ای است. فقط مدتی به زمان نیاز است و سپس او خوب کار خواهد کرد. من جزو مدیران (آٰرسنال) نیستم. به نظرم آن ها اشتباه بزرگی می کنند اگر پیش خودشان فکر کنند که… به او اعتماد خواهند کرد. آن ها با میکل به دو جام دست یافتند و این در حالی بود که مدت ها این اتفاق در آن باشگاه رخ نمی داد. در این شرایط ناشی از پاندمی و با در نظر گرفتن مصدومیت ها و بازی هایی که داشتند، خوب بازی کردند.

گواردیولا در ادامه اضافه کرد:

متاسفانه شغل ما متکی به نتایج است. اما فوتبال در یک هفته به سرعت تغییر می کند. من می توانم از تجاربم کنار او بگویم؛ ما یکی از موفق ترین تیم های تاریخ انگلیس را داشتیم و اگر میکل نبود، آن موفقیت ها نصیب ما نمی شد. برای ساختن یک تیم به زمان نیاز است، درست مثل فرصتی که در فصل اول به من داده شد.برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پارس فوتبال

#سرمربی_منچسترسیتی #گواردیولا #منچسترسیتی