لمپارد: از تیمو ورنر کاملاً راضی هستم

لمپارد: از تیمو ورنر کاملاً راضی هستم

به گزارش "ورزش سه"، با خرید تیمو ورنر مهاجم آلمانی در فصل تابستان انتظار می رفت او برای چلسی گلهای زیادی به ثمر برساند ولی ورنر در هفت بازی ابتدای فصل برای شاگردان لمپارد تنها 2 گل به ثمر رسانده و با انتقادهایی مواجه شده است. تیمو ورنر در جدیدترین بازی چلسی که روز شنبه در اولدترافورد برگزار شد هم نتوانست گلزنی کند و این بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.

اما فرانک لمپارد سرمربی چلسی در آستانه دیدار فردای تیمش با کراسنودار در لیگ قهرمانان می‌گوید از تیمو ورنر رضایت کامل دارد و به هیچ وجه نگران عملکرد او در چلسی نیست.

فرانک لمپارد در این باره گفت: " من از تیمو کاملاً راضی هستم. اگر به یک بازی قبل از بازی با یونایتد نگاه کنید تیمو دو گل زد و کای هاورتز یک گل. با توجه به بازیکنانی که در خط حمله داریم من در مقایسه با خطوط دیگر چلسی نسبت به خط حمله کمترین نگرانی را دارم".

سرمربی چلسی در ادامه گفت: " این برای بازیکنی تازه وارد کاملاً طبیعی است و رابطه برقرار کردن با بازیکنان وقت می گیرد. شکی نیست که زمان می برد تا تیم بتواند راه مناسب برای رساندن توپ به تیمو پشت مدافعین حریف را یاد بگیرد و تمرین کند".ورزش ۳

#چلسی #فرانک_لمپارد #تیمو_ورنر