لژیونر های ایرانی سند صدرنشینی شارلوا را امضا می کنند ؟

لژیونر های ایرانی سند صدرنشینی شارلوا را امضا می کنند ؟

کاوه رضایی و علی قلی زاده لژیونر های ایرانی شارلووا در ترکیب این تیم برای دیدار حساس مقابل خنک حضور دارند و می‌توانند سند صدرنشینی تیمشان در لیگ بلژیک امضا کنند.

کاوه رضایی و علی قلی زاده لژیونر های ایرانی شارلووا در ترکیب این تیم برای دیدار حساس مقابل خنک حضور دارند.

تیم فوتبال شارلروا که از علی قلی‌زاده و کاوه رضایی در لیست خود بهره می‌برد، از ساعت ۱۹:۴۵ امشب در استادیوم لومینوس در چارچوب رقابت‌های هفته نهم ژوپیر لیگ بلژیک به مصاف تیم رده دوازدهمی خنک رفته است.

علی قلی زاده که در هر هشت هفته اخیر ژوپیر لیگ بلژیک حضور داشته و در این مدت یک گل به ثمر رسانده و ۴ پاس گل داده، در بازگشت از اردوی تیم ملی و پاس گلی که مقابل ازبکستان داد، امشب هم از ابتدا مقابل خنک به میدان می‌رود.

کاوه رضایی نیز که در مسابقه تدارکاتی تیم ملی ایران برابر ازبکستان حضور تعویضی داشت، امشب هشتمین بازی فصل خود را در ژوپیر لیگ بلژیک انجام می‌دهد و امیدوار است آمار ۵ گل زده و یک پاس گل خود را ارتقا دهد.

یاران قلی‌زاده و رضایی لژیونر های ایرانی شارلووا از ابتدای فصل ۶ پیروزی، یک مساوی و تنها یک باخت داشتند و با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوم جدول ژوپیر لیگ ایستاده‌اند که برتری یا تساوی در مسابقه امشب آنها را بالاتر از کلوب بروژ صدرنشین قرار می‌دهد.

برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پارس فوتبال

#استقلال #شارلووا #علی_قلی__زاده #کاوه_رضایی #لژیونر_های_ایران #لژیونر_های_ایرانی #لیگ_بلژیک