دایره نیروهای انقلابی و ارزشی منحصر به شورای ائتلاف نیست

دایره نیروهای انقلابی و ارزشی منحصر به شورای ائتلاف نیست

معاون امور تشکیلات و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: جامعه روحانیت مبارز بنا به وظیفه ذاتی، در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده حضوری فعال خواهد داشت اما دایره نیروهای انقلابی و ارزشی منحصر به شورای ائتلاف نیست.

به گزارش خبرداغ به نقل از  ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی پور، معاون امور تشکیلات و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سوال که جامعه روحانیت مبارز در انتخابات آتی ریاست جمهوری چه برنامه ای خواهد داشت به تشریح راهبرد جامعه روحانیت مبارز پرداخت.

وی به برگزاری جلسات کمیته سیاسی جامعه روحانیت مبارز اشاره کرد و افزود: در کمیته سیاسی بحث انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۰ مطرح شده و راهبرد پیشنهادی کمیته سیاسی، در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز نیز به تصویب رسیده است. بر اساس راهبرد مصوب، جامعه روحانیت مبارز بنا به وظیفه ذاتی، در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده حضوری فعال خواهد داشت و تلاش می کنیم با تمامی جریانات سیاسی و گروه های ارزشی و انقلابی به وحدت و وفاق حداکثری برسیم.

معاون امور تشکیلات جامعه روحانیت مبارز در ادامه در مورد رابطه جامعه روحانیت مبارز با شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار داشت: شورای ائتلاف از ظرفیت‌های قابل توجه جریان انقلابی و ولایی است که در انتخابات مجلس سال گذشته کارنامه موفق و البته قابل نقدی داشت اما دایره نیروهای انقلابی و ارزشی منحصر به شورای ائتلاف نیست و اهمیت انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۰، از ابعاد داخلی و خارجی به گونه‌ای است که اقتضا می‌کند همه اجزاء و اضلاع و همه گروه‌ها و نیروهایی که در چارچوب گفتمان ارزشی و ولایی تعریف می شوند بر اساس یک خرد جمعی، به یک تفاهم مشترک دست یابند.

حجت الاسلام و المسلمین موسی پور در پایان تاکید کرد: جامعه روحانیت رایزنی و مشورت با گروه ها و جریان های سیاسی از جمله شورای ائتلاف را آغاز کرده و بسیار امیدوار هستیم که در این مسیر به یک اتفاق نظر و اجماع دست پیدا کنیم.برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

خبر داغ

#سیاسی #حجت_الاسلام_موسی_پور #معاون_امور_تشکیلات_و_عضو_شورای_مرکزی_جامعه_روحانیت #خبر_داغ