رونمایی مانچینی از هدف مهم تیم ملی ایتالیا

رونمایی مانچینی از هدف مهم تیم ملی ایتالیا

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش ایتالیا در چهارچوب رقابتهای لیگ ملت های اروپا به مصاف هلند رفت و نهایتاً موفق شد با یک گل حریف خود را شکست دهد. این پیروزی اما به دلیل مصدومیت نیکولو زانیولو به کام شاگردان روبرتو مانچینی تلخ شد. این ستاره جوان یک بار دیگر با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی روبه‌رو شد باید چند ماه دیگر دور از میادین باشد.

ایتالیا که در رقابت‌های مقدماتی یورو 2020 عملکرد خیره کننده ای از خود را داد و با اقتدار کامل به این مسابقات صعود کرد، حالا یکی از مدعیان قهرمانی این مسابقات که سال آینده برگزار خواهد شد، تلقی می شود؛ موضوعی که سرمربی آتزوری یعنی روبرتو مانچینی نیز به آن تاکید کرده است.

مانچینی در این باره گفت: " ما برای پیروزی پا به مسابقات می گذاریم چرا که ایتالیا همیشه باید اینگونه باشد؛ حتی اگر اینطور به نظر نرسد که ما جزو تیم‌های مدعی هستیم. با وجود داشتن یک تاریخچه بزرگ به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم.

در مورد زانیولو اما باید بگویم که من چند روز پیش با او صحبت کردم و امیدوارم که هرچه سریعتر این بازیکن را در میدان ببینم. او جوان است و این فرصت را دارد تا ریکاوری کند و برای رقابت های یورو آماده باشد."ورزش ۳

#روبرتو_مانچینی #تیم_ملی_ایتالیا