از گلزنی رامین تا بازی جهانبخش برابر چلسی

از گلزنی رامین تا بازی جهانبخش برابر چلسی

عملکرد لژیونر های ایرانی در چند روز اخیر.

بعضی از لژیونر های ایرانی که در خارج از کشور بازی میکنند،پس از وقفه بازی های ملی، این هفته در ترکیب تیم هایشان بازی کردند که در مطلب زیرمی خواهیم عملکرد آن ها را بررسی کنیم.

کاوه رضایی:

کاوه این هفته در ترکیب فیکس شارلراوا مقابل زولته وارخم بازی کرد و موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند.کاوه در این فصل توانسته سه گل به ثمر برساند و در رده دوم بهترین گلزنان لیگ بلژیک قرار بگیرد.

علی قلی زاده:

قلی زاده هم مثل کاوه در ترکیب فیکس شارلروا هشتاد دقیقه بازی کرد.

شارلروا با این برد ۱۵ امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول لیگ بلژیک مستحکم کرد.

علیرضا بیرانوند :

بیرانوند این هفته هم مثل هفته های قبلی بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و شاهد برد سه بر دو تیمش مقابل سنت ترویدن بود.

رویال آنتورب با این برد ۷ امتیازی شد و در رده هشتم لیگ بلژیک قرارگرفت.

مهدی مهدی خانی:

هافبک جوان ایرانی شاغل در لیگ کرواسی یکشنبه شب  مقابل ایسترا ۷۳ دقیقه بازی کرد و تیمش هم موفق شد بازی را یک بر صفر ببرد.واراژدین با این نتیجه هفت امتیازی شد و به رده ۴ جدول لیگ کرواسی صعود کرد.

صادق محرمی:

دفاع راست تیم دینامو زاگرب در بازی برد دو بر یک تیمش مقابل هایدوک اشپیلت کاملا نیمکت نشین بود.دینامو زاگرب با این برد دوازده امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

علی رضا جهانبخش:

جهانبخش که خاطره خوبی از بازی با چلسی دارد این هفته در ترکیب تیمش مقابل چلسی ۱۰ دقیقه بازی کرد و نتوانست مانع شکست سه بر یک برایتون بشود.

رضا قوچان نژاد:

گوچی این هفته در آغاز دوباره لیگ هلند در ترکیب فیکس تیم زووله مقابل فاینورد قرار گرفت و نود دقیقه بازی کرد.اما تیمش بازی را دو بر یک واگذار کرد.

علی قربانی،آدام همتی،سامان نریمان جهان:

در بازی های این هفته لیگ آذربایجان لژیونر های ایرانی مقابل هم قرار گرفتند.تیم های نفتچی باکو و سومقاییت که از علی قربانی وسامان نریمان جهان و آدام همتی در تر‌کیب خود بهره می برند رو در روی هم قرار گرفتند که در این بازی تیم سومقاییت ۲بر ۰ پیروز شد که هر دوگل تیم سومقاییت را علی قربانی به ثمر رساند.سامان نریمان جهان و آدام همتی هم برای تیم هایشان نود دقیقه بازی کردند.

سوشا مکانی :

سوشا در باخت دو بر صفر تیمش مقابل ساند یورف نود دقیقه بازی کرد.میوندالن پس از گذشت ۱۷ هفته از لیگ نروژ در رده ۱۵ جدول حضور دارد و شرایط بدی را سپری می کند.

مهرداد محمدی:

مهرداد در باخت دو بر یک العربی برابر الغرافه نود دقیقه در پست هافبک راست بازی کرد و یک کارت زرد هم دریافت کرد.الاهلی پس از گذشت سه هفته در رده یازده جدول دوازده تیمی لیگ قطر قرار دارد.

امید ابراهیمی:

کاپیتان این فصل الاهلی قطر در برد یک بر صفر تیمش مقابل الخور نود دقیقه بازی کرد.الاهلی با این برد ۹ امتیازی شد ودر صدر جدول لیگ قطر قرار گرفت.

سید مجید حسینی:

حسینی که در گیر جدایی یا عدم جدایی از ترابوزان اسپور است در باخت سه بر یک تیمش مقابل بشیکتاش در لیست تیم حضور نداشت.

سعید عزت اللهی:

سعید که حالا تنها لژیونر ایرانی لیگ دانمارک است، در اولین بازی رسمی برای وایله بولد نود دقیقه بازی کرد.وایله بولد دانمارک در این بازی ۴ بر ۲ مغلوب آرهوس شد.

سردار آزمون:

سردار لژیونر آماده این روزهای ایران در برد سه بر یک زنیت مقابل آرسنال تولا هفتاد وسه دقیقه بازی کرد.زنیت با این برد ۱۶ امتیازی شد و در صدر جدول روسیه قرار گرفت.

رامین رضاییان:

رامین را گل سرسبد لژیونر های این هفته می توان قلمداد کرد.در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا تیم الدوحیل توانست دو بر یک تیم الشارجه را شکست دهد.رامین که نود دقیقه در ترکیب تیمش در پست هافبک راست بازی کرد موفق شد گل دوم تیمش را به زیبایی از روی یک ضربه آزاد به ثمر برساند و از بهترین بازیکنان هفته لیگ قهرمانان نام بگیرد.

 برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

پارس فوتبال

#الدوحیل #رامین_رضاییان #زنیت #سردار_آزمون