تجمع محکومیت اهانت به قرآن و پیامبر / از وعده انتقام رژه فتح در تل‌آویو تا تکبیرگویی با قرآن
به گزارش خبرگزاری دانشجو، تجمع مردم تهران به منظور محکوم کردن اهانت به پیامبر اسلام و قرآن کریم از سوی یک نشریه فرانسوی در میدان امام حسین (ع) آغاز شد.


در این مراسم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شده ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین حضار توزیع شده و تجمع‌کنندگان با فاصله‌گذاری اجتماعی حضور داشتند. 
 


در بین جمعیت حاضر در میدان امام حسین (ع)‌ تعدادی از تهرانی‌ها با عکس نوشته‌هایی از تصویر شهدا نظیر حاج قاسم سلیمانی، مصطفی احمدی روشن، سردار تهرانی مقدم، سردا حسن باقری، سردار احمد متوسلیان و ... اعلام کردند که اهانت به رسول الله گناهی نابخشودنی است و این کار برنامه ریزی شده برای انحراف افکار عمومی از اقدامات خبیثانه آمریکای جنایتکار و صهیونیست کودک کوش است. 
 


همچنین پلاکاردهایی با مضامین مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس و مرگ بر فرانسه لبیک یا رسول الله(ص) در دستان مردم بود و پرچم‌های یا حسین و سید الشهدا (ع) در دستان تجمع کنندگان به اهتزار درآمده بود.


همچنین تجمع کنندگان با شعار عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، مهدی صاحب زمان، صاحب عزاست امروز سینه زنان این اقدام دنیای غرب را محکوم کردند. 


پلاکاردی با متنی خاص هم چشم نواز بود؛ در این پلاکارد تاکید شده بود که «درد شارلی ابدو را با رژه فتح در تل آویو درمان می‌کنیم». 
 

برای مطالعه ادامه این مقاله روی عکس کلیک کنید

خبرگزاری دانشجو

#اهانت_به_پیامبر #صهیونیست #تجمع_اعتراضی