پسران بد در سینما غوغا کردند

پسران بد در سینما غوغا کردند


آغاز نمایش قسمت سوم فیلم سینمایی «پسران بد برای زندگی»، با یک افتتاحیه طوفانی، فروش ۶۲ میلیون دلاری را تجربه کرد.

این هفته پسران بد برای زندگی، جای ۱۹۱۷ را در صدر فهرست فروش هفتگی گرفت و جنگ ستارگان برای نخستین بار پس از آغاز نمایش، از سه فیلم برتر نمایش هفتگی عقب افتاد.

پسران بد برای زندگی (Bad Boys for Life)، قسمت سوم مجموعه پسران بد است که نخستین قسمت آن در سال ۱۹۹۵ و قسمت دوم آن در سال ۲۰۰۳به نمایش درآمد و داستان آن ماجراجویی‌های دو پلیس سیاهپوست در اداره پلیس میامی و مبارزه‌شان با تبهکاران و مجرمان را روایت می‌کند.

در این قسمت از فیلم، یک گروه متخصص پلیس، در زمانی که تهدیدی جدی در میامی به وجود آمده، با گروه قدیمی پسران بد برخورد می‌کنند. یک گروه تبهکار آلبانیایی امنیت شهر را به هم زده‌اند و دستگیر کردنشان به عهده پسران بد است.

این فیلم اکشن و ماجراجویانه با بازی ویل اسمیت، مارتین لارنس، ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ و جو پانتولیانو را عادل ال اربی و بلال فلاح کارگردانی کرده اند.

فروش پسران بد برای زندگی در هفته نخست نمایش، ۶۲ میلیون دلار و فروش جهانی آن ۱۱۲ میلیون دلار است.


پسران بد در سینما غوغا کردند


در رتبه دوم، فیلم ۱۹۱۷ جای دارد که در هفته چهارم نمایش فروش هفتگی ۲۲ میلیون دلار و فروش جهانی ۱۴۳ میلیون دلار را ثبت کرده است.

سومین فیلم فروش هفتگی، یکی از فانتزی‌های جذاب ۲۰۲۰، سفرهای دکتر دولیتل است.

سفرهای دکتر دولیتل (Dolittle)، روایت یک دکتر و دامپزشک بسیار مشهور در دوره ملکه ویکتوریا بریتانیا است که ۷ سال پس از مرگ همسرش به گوشه‌نشینی روی آورده و خود را در خانه‌اش به همراه حیوانات باغ‌وحش مخفی کرده است، او زبان حیوانات را می‌داند و می‌تواند با آن‌ها صحبت کند.

 هنگامی که ملکه ویکتوریا بیمار می‌شود، دکتر دولیتل مجبور است برای درمان علاج از طریق سفر دریایی قهرمانانه به همراه حیوانات خود به جزیره مرموز و دورافتاده برود و در این راه با موجودات اهریمنی بسیار عجیب و غریبی و دزدان دریایی نیز روبرو ‌شود.

سفرهای دکتر دولیتل با بازی رابرت داونی جونیور، آنتونیو باندراس، مایکل شین و جسی باکلی، و با صداپیشگی جان سینا، رمی مالک، سلنا گومز، تام هالند به جای حیوانات، به کارگردانی استیون گیگان ساخته شده است.

این فیلم در هفته نخست نمایش، در فروش هفتگی ۲۲ میلیون دلار و در فروش جهانی ۵۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار را در کارنامه دارد.


پسران بد در سینما غوغا کردند


رتبه چهارم فهرست فروش هفتگی در اختیار جومانجی مرحله بعد (Jumanji:The Next Level) است که در هفته ششم نمایش، در فروش هفتگی ۹ میلیون دلار و در فروش جهانی ۷۱۲ میلیون دلار فروخته است.


در جایگاه پنجم جنگ ستارگان، خیزش اسکای واکر (Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker)، قرار دارد، این فیلم در هفته پنجم نمایش، فروش هفتگی ۸ میلیون دلار و در فروش جهانی یک میلیارد و ۲۸ میلیون دلار را تجربه کرد.


 پنج فیلم دوم فهرست فروش هفتگی از این قرار است:


زنان کوچک (Little Women)، در هفته چهارم نمایش با فروش هفتگی ۶ میلیون دلار و فروش جهانی ۱۳۰ میلیون دلار


فقط بخشش(just mercy)، در هفته چهارم نمایش، با فروش هفتگی ۵ میلیون دلار و فروش جهانی ۲۲ میلیون دلار


چاقوکش‌ها (Knives Out)، در هفته هشتم نمایش، با فروش هفتگی ۴ میلیون دلار و فروش جهانی ۲۷۷ میلیون دلار


مثل یک رییس (Like a Boss)، در هفته دوم نمایش، با فروش هفتگی ۴ میلیون دلار و فروش جهانی ۱۸ میلیون دلار


انیمیشن یخ‌زده ۲ (Frozen II)، در هفته نهم نمایش، در فروش هفتگی ۴ میلیون دلار و فروش جهانی یک میلیارد و ۴۰۱ میلیون دلار
ایرنا