گیتی‌چه شبکه

/g/network

شبکه

اعضای گیتی‌چه: 20 نفر

تازه ها

3 سال

3 سال

عواقب برگزاری آزمون های #سیسکو در ایران

متاسفانه این روزها این مساله تبدیل به یک موضوع کاملا عادی در ایران شده و بسیاری از افراد و یا موسسات غیر معتبر که فاقد هیچگونه سابقه ای هستند اقدام به برگزاری آزمونهای سیسکو و حتی (مایکروسافت با ووچرهای غیر معتبر که مربوط به کشورهای هند، چین و پاکستان می باشد ) می نمایند...

اما لازم است بدانید عواقب این داستان خصوصا در رابطه با امتحانات سیسکو به چه شکلی خواهد بود:
شرکت سیسکو افراد با تابعیت ۵ کشور ایران -کوبا-کره شمالی-سودان و سوریه را از شرکت در آزمونهای سیسکو منع کرده است.
و هیچ یک  از متقاضیان با مدارک شناسایی این ۵ کشور حق شرکت در آزمونهای شرکت سیسکو را در سراسر دنیا ندارند.
Embargoed Country Policy:
Individuals residing in the embargoed territories of Cuba, Iran, North Korea, Syria, and Sudan are prohibited from testing with Cisco Systems, Inc., a United States [U.S.] company, subject to U.S. Export Administration regulations.
Individuals who present approved candidate identification during the admissions process showing a non-embargoed country residence may test and receive certifications.

متاسفانه بعضی از افراد و یا موسسات در ایران و یا کشورهای دیگر با اخذ مبالغ هنگفتی اقدام به برگزاری آزمونهای شرکت سیسکو مینمایند اما لازم است بدانید این افراد در پشت پرده با مدارک جعلی هویتی که مربوط به تابعیت کشورهای دیگر میباشد اقدام به رجیستر کردن امتحان مینمایند 
و شما  حتی اگر مدرک خود را نیز اخذ کرده باشید پس از آنکه برای شرکت سیسکو و یا vue نام شما مشکوک به تابعیت کشورهای منع شده باشد سریعنا ایمیلی از طرف شرکت سیسکو دریافت خواهید نمود که از شما تقاضا میگردد جهت جلوگیری از ابطال مدارک خود هر چه سریعتر  مدارک هویتی خود را ایمیل نمایید و پس از ارسال مدارک توسط شما چنانچه مدارک مربوط به تابعیت ۵ کشور ذکر شده را ارسال نموده باشید به شما پاسخ داده میشود که شما حق شرکت در آزمون را نداشته اید و فورا پروفایل شما را باطل مینمایند و حتی چنانچه شما مدارکی مربوط به تابعیت خود در کشور دیگری را بجز این ۵ کشور ارسال نمایید در ایمیل بعدی برای شما یک ووچر که مربوط به سنتر های کشور محل تابعیت شما میباشد ارسال میگردد و از شما تقاضا میگردد جهت رفع ابهام تا تاریخ یک ماه از دریافت ایمیل به یکی از سنترهای برگزارکننده امتحانات سیسکو با در دست داشتن مدارک هویتی خود مراجعه و به صورت رایگان امتحان خود را تکرار نمایید.
لذا هیچ راه فراری برای افرادی که با مدارک هویتی این ۵ کشور اقدام به اخذ مدرک سیسکو نموده اند باقی نمیماند و مدارک شما باطل میگردد. و اما چنانچه این افراد جهت مهاجرت از این مدارک استفاده کرده باشند با ابطال مدارک ممکن است کل پروسه مهاجرتی انها نیز دچار مشکل و حتی منجر رد شدن پرونده آنها گردد.

متاسفانه موسسات و افراد ناآگاه به این موارد به دلیل صدور آنی مدرک توسط شرکت سیسکو  علنا متقاضیان را تشویق به این کار کرده و از عملکرد خود نیز دفاع میکنند.
این مساله تجلی آشکار "از آب گلالود ماهی گرفتن" است. اینکه از موضوع تنگنا و فشار اقتصادی مردم در جهت پر کردن جیب های خودمان استفاده کنیم تبدیل به رویه ای نامیمون شده است.

دوستان، لطفا و خواهشا برای اخذ مدارک سیسکو با تابعیت ایران به هیچ یک از افراد و یا موسسات مراجعه نفرمایید. 

یقین داشته باشید دود این آتشی که به پا کرده اند اول در چشم فرد متقاضی خواهد رفت.

3 سال

گیتی‌چه شبکه

/g/network

شبکه

اعضای گیتی‌چه: 20 نفر

ورود

ثبت نام

گیتی شو

ثبت نام

 / 

ورود

گیتی شو

ثبت نام

 / 

ورود